Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Zlín > Mládež > Aktuality > Další důležitý kamínek do mozaiky vývoje našich mladých ragbistů U14

Další důležitý kamínek do mozaiky vývoje našich mladých ragbistů U14

18.9.2016

Kopáč, útokovka, kapitán, Dominik ... podržel Kopáč, útokovka, kapitán, Dominik ... podržel
Kopáč, útokovka, kapitán, Dominik ... podržel
Jirka Budík dělal vítr v řadách HavířovaJirka Budík dělal vítr v řadách Havířova
Jirka Budík dělal vítr v řadách Havířova
U14 - to už se kolikrát pěně blýská  U14 - to už se kolikrát pěně blýská
U14 - to už se kolikrát pěně blýská
A jde se do mlýnaA jde se do mlýna
A jde se do mlýna
Hodně dětí - hodně soubojů - divácky atraktivná podívaná Hodně dětí - hodně soubojů - divácky atraktivná podívaná
Hodně dětí - hodně soubojů - divácky atraktivná podívaná
Ulička a férové rozloučení na závěr Ulička a férové rozloučení na závěr
Ulička a férové rozloučení na závěr

Po úvodní prohře na Dragonu vstupoval spojený tým Zlína a Olomouce do druhého zápasu sezóny proti Havířovu s optimistickým očekáváním.

V zápase jsme byli výrazně posíleni talentovaným hráčem Olomouce Jirkou Budíkem, který řady Havířováků důkladně provětrával a během prvního poločasu nám pomohl vybudovat pohodlný náskok. Dobře rozehraný zápas se na začátku druhého poločasu trochu zdramatizoval, když se Havířovu podařilo třemi slepenými pětkami kontrovat. Nicméně v závěru jsme zase přidali a dovedli zápas k vítěznému konci 54:24.

Je dobře, že jsme hned na začátku sezóny ochutnali hořkost porážky i sladkost vítězství. Zase jsme si trochu více uvědomili, o čem to velké rugby je a s netrpělivostí čekáme na další zápas zase v neděli proti Ostravě.