Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Zlín > Hraje se i G2 - juniorská liga

Hraje se i G2 - juniorská liga

22.5.2007

Hraje se i G2 - juniorská liga

Čtyři hráči v juniorském věku hostují v dresu RC Bystrc, kde hrají celostátní ligu juniorů. V neděli 20.5. nastoupili proti Tatře Smíchov pouze v počtu 12 lidí!!!

Začátek zápasu byl překvapivě v režii Bystrce, kdy možná i 16 tatrováků by se s těží bránilo. Útočné snažení ovšem končilo těsně před brankovištěm. Tatra se osmělila asi až v 10 minutě, kdy po přečíslení rychlonohý klon Romana Rýgla pokládá během skoro přes celé hřiště. V tuto chvíli hráči Tatry pochopili kudy hrát, tedy do křídelních prostor, kde Bystrci chyběli rváčci a automaticky tedy vzniklo přečíslení. Za pochvalu stojí výkon všech hráčů, ktří byli k dispozici a především tahounů "banána" ze Zlína, bratří Caldaroniu z Bystrce a Pavla Navrátila z Olomouce. Tatra nevyhrála, že byla lepší, ale jenom proto, že jich bylo víc. Zápas skončil prohrou Bystrce 74 - 5, kdy po zranění Miry Jančího kluci dohrávali celou druhou půli v jedenácti.

Naopak záporem je nechuť jet na zápas proti týmu, kde působí reprezentační trenér U 20 třeba Otíčka Hejmaly (na fotografii) kvůli učení a maturitám, kdy se ale dva dny před zápasem pohybovat po zlínských diskotékách ve veselé a bujaré náladě.