Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Zlín > Jak jsme hráli za Slovan

Jak jsme hráli za Slovan

20.5.2007

Reprezentační přestávku si herně zpříjemnili 3 hráči zlínského RC (Kotík Martin, Dosoudil Martin a Žilka Libor) přátelským zápasem v dresu RC Slovan Bratislava proti anglickému týmu Dan Mason.

Začátek zápasu byl plný nepřesností a chaosu kolem sestavy, a tak asi po deseti minutách hry jsme absolvovali už dvacet mlýnů díky našim nepřesnostem. Angličani, kteří byli lehce společensky unaveni hrající v dresech Přelouče nám začali zatápět. Hráli svůj ostrovní styl rojem a třetí řadou, my jsme se snažili spíše balon pouštět do křídel, ale ne vždy se nám to dařilo. Hra i skóre se celý zapás přelévala z jedné strany na druhou. V závěru jsme se utrhli o dvě pětky a také díky zkušenostem především Martina Kotíka a Libora Žilky, kteří položili, jsme tento anglický tým porazili 26 - 22.
Po zápase jsme za pomoc dostali slíbené odměny a jeli jsme na očekávanou rehabilitaci do Aquaparku Senec, kde se nejvíce těšila především Dáša, která nás doprovázela.
Díky patří všem, kteří si přišli zahrát a těšíme se na další zápas v dresu "Belasích". Nejvíce se nám líbila veselá nálada anglických ragbistů a že se závěrečného "kolečka" zůčastnil i zpěvák Dan Nekonečný.