Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Zlín > Mládež > Aktuality > Kadeti U17 ve Zlíně

Kadeti U17 ve Zlíně

3.11.2013

Dne 2. listopadu absolvovali naši kadeti, hráči v kategorii U17 turnaj OP v ragby XV, který jsme pořádali u nás ve Zlíně. Vzhledem k tomu, že máme v této kategorii, podobně jako ostatní mužstva, nedostatek hráčů, startujeme ve společném mužstvu s hráči Olomouce a Havířova a to pod hlavičkou RC Olomouc. Hráči spolu netrénují a hrají v jednom týmu pouze několikrát do roka, přes to jsme hráli pohledné ragby a na „domácím“ hřišti jsme si neudělali ostudu.

Naše výsledky: 

RC Olomouc – RC JIMI Vyškov 24:5 ( 12:5 )

Do tohoto zápasu jsme nastoupili prakticky bez rozcvičení, to ale nebránilo tomu, abychom si s chutí zahráli a soupeře poměrně jednoznačně neporazili. Jediné, co se dalo hráčům vytknout, bylo to, že hráli bez podpory a to jak v otevřené hře, tak ve hře ve skrumážích, toto se nám nedařilo celý turnaj.

RC Olomouc – RC Dragon Brno 7:5 ( 0:5 )

Toto utkání byla totální holomajzna z obou stran, celý zápas jsme prohrávali a skórovat se nám podařilo až v samém závěru. Vyhrát si nezasloužilo ani jedno mužstvo, my jsme měli víc štěstí…

RC Olomouc – TJ Sokol Mariánské Hory 14:22 ( 7:7 )

V tomto duelu se silným soupeřem se bohužel ukázala nesehranost mužstva. Spojky si nedokázali organizovat hru a soupeř nás trestal po hezkých akcích, většinou do volného, nepokrytého prostoru. Přes to si naši hráči dali říct, více spolupracovali a podařilo se nám několik pohledných akcí.

Sestava za RC Zlín:

Filip Otoupal, David Oloupal, David Břešťák, Jan Kozubík, Antonín Lankaš, Karel Němec, Adam Řezníček a Nikolas Prekop

Miroslav VACULA

Loading...

Aktuality