Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Zlín > Mládež > Aktuality > Mladší žáci U13 tentokrát zaváhali

Mladší žáci U13 tentokrát zaváhali

5.5.2013

Na turnaj pořádaný dne 4.5.2013 Brněnskou Bystrcí jsme odcestovali pouze s osmi hráči a to se bohužel podepsalo nejen na našem výkonu, ale i na umístnění v tomto turnaji.

Turnaj byl mimořádně vyrovnaný, o našem konečném umístnění rozhodlo také skóre. Obsadili jsme nepopulární 4. místo a po dvou úspěšných vystoupeních to bylo přece jen zklamání.

 

Přes neúspěch turnaj přinesl i pozitiva. Velmi dobrý výkon podal Petr Vajďák a po zásluze poprvé v kariéře skóroval. Velmi nespokojeni jsme byli s výkonem Tomáše Zrníka, který svůj „výkon“ okořenil červenou kartou za vysokou skládku v utkání o třetí místo. Nepříjemností také bylo zranění Michala „Koblihy“ Vaculíka, ten však ukázal srdce a turnaj s námi dohrál, i když ho to jistě bolelo.

 

Na turnaji nám chyběli zranění či nemocní hráči Matěj Santo, Kuba Krajča a Pepa Totek, věřme, že se do příštího víkendu dají dohromady a nastoupí na turnaji, který pořádáme na našem hřišti v sobotu 11. Května od 10,00 hodin. Tímto zveme rodiče, příbuzné a kamarády…

 

Naše výsledky:

 

RC Zlín: RC Brno Bystrc – 4:4 ( Jandouš 3x, Sluštík )

Domácí nastoupili ve velmi silné sestavě, za konečnou remízu můžeme být rádi, nebyli jsme lepším mužstvem, po celý zápas jsme pouze dotahovali skóre.

 

RC Zlín: RC Mariánské Hory – 11:0 ( Jandouš 7x, Sluštík 2x, Soukup, Vajďák )

S tímto odevzdaným soupeřem jsme po zásluze vyhráli, bohužel jak se později ukázalo, bylo to málo, domácí vyhráli 13:0 a díky tomu postoupili do finálového utkání. Vyčnívá výkon Marka Jandouše, který celý zápas dřel, bohužel ne všichni se k němu přidali.

 

O 3. místo:

 

RC Zlín: RC Havířov  – 2:5 ( Soukup,  Zrník )

Tento zápas se nám nepodařil, hráči už toho měli díky tomu, že jsme vůbec nestřídali moc a přestože jsme bojovali, na soupeře jsme tentokrát nestačili.

 

Naše sestava:

 

Marek Jandouš ( C ), Matěj Soukup, Daniel Mrlík, Jan Hýža, Michal Vaculík, Petr Vajďák, David Sluštík, Tomáš Zrník

 

Miroslav Vacula

Loading...

Aktuality