Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Zlín > Report ze zápasu Tatra vs. Zlín (70:12)

Report ze zápasu Tatra vs. Zlín (70:12)

2.4.2019

První půle nebyla z naší strany vůbec špatná. Sice jsme dostali dvě pětky z nichž jedna byla ve stylu nedáš-dostaneš, ale podařilo se nám snížit pětkou po akci celého mužstva na 10:5. Poté sice úřadovali domácí a postupně zvyšovali skore na 27:5, ale bylo to většinou po našich chybách. Když naši hráči atakovali rozehru soupeře včasně vyběhnutou obranou, tak donutili k chybám i mistry republiky. Najednou jim padali míče z rukou a naši se dostávali do hry. Dokud jsme drželi míč a hráli více fází s příhrávkou, tak jsme produkovali pěkné RAGBY. 

Ve druhé půli nám už docházeli síly, navíc domácí využili našich zbytečných technických chyb zadáků. 

Dle mého názoru jsme zbytečně obdrželi cca 30 bodů- dva nedokopnuté trestné kopy do autu znamenali založení rychlého protiútoku domácích do nezformované obrany a položení pětek, dva neodkopnuté míče z 22cítky jejich ztráta a další dvě pětky. Sami jsme se připravili o možnost bodovat pak nesmyslně zahozenou přihrávkou při přečíslení dva na jednoho pět metrů před pětkovištěm domácích.

Ano, je vidět rozdíl mezi nejvyšší ligou a druhou ligou, ale ten rozdíl může být nižší. Musíme se vyvarovat základních chyb. Předvedená bojovnost však je příslibem do dalších utkání a věřím že se budeme zlepšovat. 

 

Sestava: Holba, Zemanovič, Kocháň, Smiřický, Hubáček, Mrlík, Juřík P., Novosád, Jandouš, Končák, Pektor, Sluštík, Juřík D., Láník, Prokop

Střídající: Soukup, Warzel, Pechal, Motýl, Hejmala, Kotík, Tvrdoň

Body: 

Juřík P. 5 (P)

Končák 5 (P)

Smiřický 2 (KPP)

Fotogalerie od Martina Košaty zde