Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Zlín > Senzační obrat U14 proti Ostravě

Senzační obrat U14 proti Ostravě

6.10.2019

Nádherný ragbyový zážitek nabídli naše U14 všem divákům v nedělním zápase proti Ostravě. Po prohraném prvním poločase 17:29 se v druhé půli vzchopili a senzačním způsobem zcela otočili vývoj utkání.

I když jsme položili první pětku, přesto jsme se v úvodu zápasu nechali několikrát zaškočit největším hráčem soupeře, který si z naší obrany dělal pohodlnou bránu do pětkoviště. Po celou dobu jsme pak pouze dotahovali. O přestávce však naši bojovníci pochopili, že je ostuda se nechat porazit jedním hráčem. Zahustili jsme obranu, rycheji vyhazovali míče na útok a díky perfektnímu týmovému výkonu jsme začali do soupeře bušit. Dlouhodobý tlak nakonec přinesl své ovoce. Solidním výkonem podpeřeným třemi slepenými pětkami v závěru jsme mohli slavit zasloužené vítězství. Týmovost dokládá fakt, že 8 našich pětek položilo celkem 7 hráčů. Výsledek 48:39 je skvělý!

 

Více foto zde: https://zlinrugby.rajce.idnes.cz/U14_Zlin_-_Ostrava/

Děkujeme všem rodičům a fanouškům. Úsměvy na tvářích věech byly tou nejlepší odměnou za předvedený výkon. A pizza na závěr byla opravdu vydřenou odměnou : )