Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Zlín > Mládež > Aktuality > Soustředění U14 v Olomouci - krok k týmové soudržnosti

Soustředění U14 v Olomouci - krok k týmové soudržnosti

30.10.2016

Chceme žít sportem a chceme, aby se aktivní pohyb stal běžnou a normální součástí žvota našich dětí. Chceme, aby se děti v týmu poznali, zpřátelili a drželi partu.

Výborná fyzička a dobrá atmosféra v týmu jsou základní předpoklady, abychom mohli hrát dobré rugby, bavilo nás to a dosahovali jsme radostných výsledků.

Proto se předposlední říjnový víkend nesl ve znamení koncentrované týmové přípravy. Poté co olomoučtí poctivě jezdili celý podzim na čtvrteční tréninky do Zlína, tentokrát jsme za nimi jeli trénovat do Olomouce my. Výborné zázemí našemu spojenému týmu poskytl RC Lokomotiva Olomouc - hřiště na hraní, tělocvičnu na spaní i pomoc s organizací a stravováním. Hlavními členy organzačního týmu byli rodiče olomouckých hráčů - Jana, Markéta, Roman a Robert. Patří jim velké díky za pomoc.

Celkem jsme měli 16 hráčů. Za sobotu jsme zvládli SPORT - dva tréninky, KULTURU - večerní vycházku po centru Olomouce, ZÁBAVU - rozchod v Šantovce, táborák, stezku odvahy a večerní povídání o rugby. V neděli jsme se pak vypravili na lezeckou stěnu, kde naši mládenci dostali do těla a mohli si prověřit jak na tom jsou silově. Akci musí zhodnotit chlapci sami a její výsledky se budou kapku po kapce projevovat v dalším působení našeho týmu. Osobně jsem byl rád za tuto příležitost a budu vyhledávat v dohledné době zase další příležitost k dalšímu postupnému zocelování našich ragbyových nadějí.

Loading...

Aktuality