Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Zlín > Mládež > Aktuality > Turnaj mladších žáků o „Valašku Zlína“

Turnaj mladších žáků o „Valašku Zlína“

12.5.2013

Za uplakaného počasí proběhl dne 11.5.2013 turnaj mladších žáků tentokrát na našem stadionu ve Zlíně. Startovala mužstva v kategoriích U9, U11 a U13. Pro naše nejmladší hráče v kategorii U9 to byl vůbec první start v soutěži. V tomto příspěvku se budeme věnovat kategorii U13. Nastoupili jsme s jedenácti hráči a i přes to, že naše hra nebyla dle našich představ obsadili jsme 2. místo.

 

Do sestavy se vrátili v minulém kole pro nemoc či zranění chybějící Matěj Santo a Kuba Krajča a především přítomnost druhého jmenovaného byla znát. ¨

 

Naše výsledky:

 

RC Zlín: RC Jimi Vyškov – 4:0 ( Jandouš, Sluštík, Hýža a Krajča )

Do turnaje jsme nastoupili s chutí a naše hra v tomto zápase odpovídala našim představám, kluci hráli dobré odpovědné a bojovné ragby a nebezpečný tým Vyškova, vítěze turnaje z minulého kola, jsme po zásluze porazili.

 

RC Zlín: RC Mariánské Hory – 4:0 ( Jandouš 2x, Mrlík a Vaculík )

Tým z ostravských Mariánských Hor byl tentokrát rozhodně nebezpečnějším soupeřem, než minulý týden, kdy jsme je dokázali porazit dvouciferným skóre. V tomto zápase nám i díky mokrému terénu padali míče a to se projevilo jak na naší hře, tak i na výsledku.

 

RC Zlín: RC Dragon Brno  – 1:1 ( Santo )

V tomto zápase se nám nepodařilo skoro nic. Nehráli jsme svou hru, nedokázali jsme se dostat do tempa a soupeře jsme nedokázali přehrát. Opět jsme ztráceli tvrdě vybojované míče po skrumážích, nedokázali jsme roztáhnout hru a vůbec jsme nevyužili volných prostorů, kterých bylo dost.

 

RC Zlín: RC Havířov – 1:3 ( Jandouš )

S mužstvem Havířova svádíme pravidelně velké bitvy, zpravidla o první místo v turnaji. Tak tomu bylo i tentokrát, dnes jsme bohužel tahali za kratší konec a Havířovští po zásluze vyhráli a získali nejen pohár za první místo, ale i valašku, která byla pouze pro celkového vítěze.

 

Naše sestava:

 

Marek Jandouš ( C ), Matěj Soukup, Daniel Mrlík, Jan Hýža, Michal Vaculík, Petr Vajďák, David Sluštík, Tomáš Zrník, Jakub Krajča, Matěj Santo a Adam Dolanský

Fotogalerie Marka Soukupa z turnaje U13 zde.

Fotogalerie Jury Jandouše zde.

Miroslav Vacula

Loading...

Aktuality