Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Zlín > U12 měla zlatý závěr podzimu

U12 měla zlatý závěr podzimu

5.11.2018

Zlatý závěrečný turnaj U12 – 3.11.2018 Dragon Brno

Na závěrečný turnaj podzimní sezóny jsme se všichni těšili! Odcestovali jsme minibusem a tentokrát byla cesta na turnaj trochu dobrodružná - řidič nenašel naši klubovnu a tak jsme odjeli s třiceti minutovým zpožděním a se stejným jsme dorazili na turnaj.

Počasí i hřiště bylo mokré a blátivé. Naštěstí jsme měli dost široký kádr, abychom mohli průběžně střídat. Terén a hra na něm byla vyčerpávající - pravý rugbyový blátivý pažit...

Naše sestava: Marek Jaroněk, Šimon Čepický, Pepa Trchalík, Ondra Milink, Vojta Zuzaník, Vojta Kuna, Martin Paška, Kristian Leach, Dominik Stehlík, Verča Červenková, Pavel Doležel, Bart Bouc, Ferda Váňa, Beáta Dittrichová a Kuba Číž.

Trenéři: Martin Kotík a Jirka Váňa.

Za poslední turnaj roku 2018 musíme naše hráče velmi pochválit za jejich přístup na hřišti a také mimo něj! Parta držela pohromadě, mezi zápasy si v klidu odpočinuli v teple šatny, před blížícími se zápasy se samostatně rozcvičili a v kolečku se do zápasu hecovali.

Přes těžký terén se nám dařily krásné útočné akce o čemž svědčí devětadvacet položených pětek. Zároveň dvě obdržené pětky dokládají, že jsme byli pozorní v obraně, včas jsme vybíhali z obrany a tvořili tlak na soupeře. Skvělá hra našich zkušenějších hráčů, dokázala strhnout k lepším výkonům i ty méně zkušené, nikdo druhému chybu nevyčítal a nikdo se nehádal – což v našem týmu dlouhodobě netrpíme... Byl to celkově týmový přístup a výkon, z kterého jsme všichni měli radost, tu si děti znásobily ještě pár skluzy do bahniště po skončení turnaje...

Na cestě domů jsme už převlečený a čistý tým vzali na malou „dobrotu“ do KFC , jako odměnu za skvěle odehraný poslední turnaj v roce 2018. Teď nás čeká kvalitní zimní příprava.

Tak, rugby zdar!

J i r k a + K o ť a s