Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Zlín > Úspěšný turnaj ve Vyškově U12

Úspěšný turnaj ve Vyškově U12

4.11.2018

Za chladného, mlhavého a místy deštivého počasí náš tým odehrál další turnaj v podzimní části své druhé sezóny v kategorii U12. Tentokrát 27. října v nedalekém Vyškově.

Na úspěchu v turnaji se podíleli tito hráči: 

Beata Dittrichová, Ferda Váňa, Vojta Zuzaník, Pepa Trchalík, Mára Jaroněk, Vojta Kuna, Kristian Leach, Dominik Stehlík, Martin Paška, Petr Vychopeň a Šimon Čepický.

Odehráli jsme úspěšne tři zápasy v základní skupině a poté finále vítězů obou skupin. V základní skupině byl nejtěžší a nejvyrovnanější zápas s Bystrcí. Tak jako naše žlutá i Bystrc vyznává kombinační a rychlou hru s dobrou obranou. Zápas byl velmi vyrovnaný a fyzicky náročný. Až na konci zápasu – z poslední akce, po perfektním průniku Beáty a následné přihrávce deset metrů před brankovou čárou na nabíhajícího Ferdu jsme zápas rozhodli.

Ve finále jsme potom zvládli zápas s domácím Vyškovem a ovládli tak celý turnaj. Předvedli jsme spoustu krásných akcí, ale také pasáže, kdy hra nebyla podle našich představ...

Navíc je třeba vypíchnout velký podíl na úspěchu, který patří Beátě – podržela nás v mnoha situacích a zaskakovala na různých místech hřiště, kde to měli odehrát na svých místech KLUCI...

Bude třeba, aby kluci brali tento sport stejně vážně a přistupovali k tréninku tak jako Bea.

Rugby zdar!

Jirka