Jste zde: Domácí stránka |
Rugby Club Zlín > Mládež > Aktuality > Zlínská U14 podala srdnatý výkon!

Zlínská U14 podala srdnatý výkon!

16.10.2016

Zlínská U14 podala srdnatý výkon!

Ragbyový pánbůh nám nadělil hned 2 zápasy během 1 týdne proti Vyškovu. A byly to opravdu tvrdé zkoušky. Po debaklu z minulé neděle ale nad vyškovským hřištěm tentokrát žluto-modře svítalo!

Otřes z minulého týdne nás velmi nastražil. Dostat výprask dvakrát za sebou by se snad nikomu nechtělo. Sešlo se nás 14, včetně Tobiáše Pátíka z U12 a  pozměnili jsme sestavu. Trochu jsme přeházeli hráče mezi útokem a rojem a hráli s netlačenými mlýny. Roj - Albert Kršák, Standa Špaček a Tomáš Dittrich, Marek Macháň, Kevin Toth a Vojta Machů. Mlýnovka Kuba Karásek. Útokovka Dominik Školut, 3/4 Ondra Kocháň a Filip Mlejnek, Na křídlech Ondra Gajdošík a Marek Ponížil. Zezadu nás jistil Albert Váňa.

Kluci si domluvili signál a vyhráli drtivou většinu našich mlýnů. Auty nám šli o torchu méně. Ve skládkách jsme neselhali - kluci se nahecovali a nepouštěli vyškováky do samostatných průniků jako minule. To bylo super. Trochu jsme byli pozadu v soubojích o míč, ale přesto jsme v zápase měli 3 pěkné herní sekvence, kdy jsme zdařile rakovali a udrželi míč po několik fázi. Nebezpečné vyškovské individuality se nám podařilo eliminovat, většinu pětek jsme dostali buď přes silovou hru rojem nebo při přečíslení v útoku. Celkový výsledek 59:0 vypadá torchu krutě, ale je třeba se na něj dívat s tím, že jsme dostali o 32% bodů než před týdnem - což je zlepšení o třetinu. Hra kluky bavila a diváci viděli bojovné ragby.  Kluky ragby zase bavilo a zaslouží si opravdu poděkování. Bojovali týmově a udělali nám velkou radost. Vyzdvihnout si dovolím Tomáše, který na mlynáři zabojoval, Standu, který se aktivně zapojil do hry a uhrál několik dobrých míčů, Kubu, který na mlýnovce hrál velmi dravě a chytře, Dominika, který bojoval jako lev, Ondru, kterému to v útoku šlo stejně dobře jako v roji, Alberta, který nás zezadu držel. Kluci, dík patří všem, hrajeme dál.

Je zajímavé, že řízením osudu nás čeká 6.11. poslední utkání sezóny proti Vyškovu. Už teď se na něj těším!!!

Loading...

Aktuality